Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-05-19 17:00

Street Life Dance Jam vol.7 w Rzeszowskich Piwnicach

Estrada Rzeszowska, Rzeszowski Inkubator Kultury oraz Szkoła Tańca Street Life zapraszają na w niedzielę 19 maja na Street Life Dance Jam vol.7 do Rzeszowskich Piwnic. Wstęp bezpłatny.

 

19 maja od 17:00 parkietem rządzić będą tancerze freestylowcy w stylach hip hop i breaking. W trakcie jamu zostaną rozegrane bitwy taneczne w kategoriach: all styles od 8 lat, breaking od 12 lat, hip hop od 12 lat, breaking od 13 lat i hip hop od 13 lat. O tym kto przechodzi dalej, czyli wygrywa daną bitwę decydować będą wszyscy obecni - za pomocą specjalnego systemu głosowania na telefonach, a także dzięki kolorowym lampkom (dla tych co nie maja telefonów). O odpowiedni dobór muzyczny zadba - Dj Tweetson, a o klimat imprezy-MC Emez. Na jam taneczny zapisywać można się w dniu zawodów na pół godziny przed startem poszczególnej kategorii.

 

Wydarzenie zostało zorganizowane dzięki wsparciu grantowi z projektu DziałajMY organizowanego przez Rzeszowski Inkubator Kultury i Estradę Rzeszowską.

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa