Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-05-24 20:30

KONCERT formacji SIKSA w Rzeszowskich Piwnicach

Rzeszowskie Piwnice, znane jako interaktywna instytucja kultury działająca w strukturach Estrady Rzeszowskiej, zaprasza na niezwykłe wydarzenie muzyczne. 24 maja tego roku o godzinie 20:30 na ich scenie zagości formacja SIKSA.

 

SIKSA to nie tylko zespół muzyczny, to manifest artystycznej odwagi, połączenia osobistych doświadczeń oraz wyjątkowej ekspresji scenicznej. Ich koncerty to intensywne doświadczenie, które łączy w sobie energię koncertu punkowego, poezji performatywnej i tańca współczesnego.

Będzie to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w wydarzeniu, które obiecuje niezapomniane wrażenia i wyjątkową interakcję z artystami. Alex Freiheit, odpowiedzialna za wokal, oraz Piotr "Buri" Buratyński, na basie, to twórcy SIKSY, którzy nie zawiodą swoich fanów.

„...a diablica gruchnie basem” to najnowszy sezon koncertowy, który zapowiada się jako podróż przez legendy, mity i osobiste historie, opowiedziane przez niezwykłe medium SIKSY.
Formacja ta ma na swoim koncie ponad 300 koncertów w całej Europie, występując od małych klubów i skłotów, przez galerie sztuki współczesnej, aż po największe europejskie festiwale. To wyjątkowa szansa na zanurzenie się w ich artystycznym świecie.

 

Bilety dostępne są w cenie 30 zł w przedsprzedaży oraz 40 zł w dniu wydarzenia.
Zapraszamy do zakupu biletów na stronie: https://tiny.pl/d9vbl

 

Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa