Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-05-17

Zespół Popiór w Rzeszowskich Piwnicach

Pora na kolejne moce uderzenie! 17 maja w Rzeszowskich Piwnicach wystąpi zespół Popiór! Koncert odbędzie się w ramach cyklu Rockowa Noc from the Basement, poprzedzający wrześniowy festiwal Rockowa Noc!
 
Popiór to zespół założony w 2022 roku z inicjatywy byłych muzyków grupy "KAT&Roman Kostrzewski", Jacka Hiro i Jacka Nowaka. Zaprosili oni do współpracy wokalistę Chrisa Hoflera oraz basistę, Grzegorza Feliksa.
Kompozycje składające się na debiutancki album zespołu miały pierwotnie znaleźć się na kolejnej płycie "KAT&Roman Kostrzewski" i jako takie zostały w całości przez Romana zaakceptowane. Niestety śmierć wokalisty przekreśliła te plany.
 
Zarejestrowany materiał, zmiksowany i zmasterowany przez Piotra Mańkowskiego, ukazał się 12 października 2023 roku nakładem niezależnej wytwórni "Szataniec Records". Album zawiera 8 autorskich kompozycji. Autorem tekstów jest Chris Hofler a kompozytorem, Jacek Hiro. 🤘🔥
"Popiór to anioł, który usiadł na ziemskim padole i zaczyna korzystać z ludzkich podniet i rozkoszy. W końcu dostrzega, że z każdą taką rozkoszą wypada mu piórko." / 𝘙𝘰𝘮𝘢𝘯 𝘒𝘰𝘴𝘵𝘳𝘻𝘦𝘸𝘴𝘬𝘪
 
Bilety w przedsprzedaży w cenie - 70 zł
W dniu koncertu – 90 zł
BILETY – https://tiny.pl/drxbh
Ilość miejsc ograniczona
Partner strategiczny: Steel Roses MC Rzeszów
Patroni medialni: Pasem po czole, Rock Blog 33, Sylwester Poleca
___________________

 

Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa