Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-04-15 18:00

Spotkanie autorskie z Adamem Yaroshem

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Adamem Yaroshem i promocję książki „Socromantyzm”

 

KIEDY: 15 kwietnia 2024 roku, godz. 18.00

GDZIE: Budynek Główny WiMBP w Rzeszowie, ul. Sokoła 13

 

Adam Yarosh, utalentowany rzeszowianin oraz student psychologii w Krakowie, jest poetą, prozaikiem i dramaturgiem. Zafascynowany romantyczną poezją oraz klasycznym kinem, jest również miłośnikiem czarnej kawy, fioletowego koloru oraz pełni księżycowych.

 

Książka „Socromantyzm” to jego debiutancka powieść, której akcja toczy się w Warszawie w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. To opowieść miłosna z wątkiem kryminalnym, napisana głównie trzynastozgłoskowcem i łącząca w sobie różnorodne gatunki literackie - od poezji, przez prozę, aż po dramat poetycki, tworząc unikalną mieszankę wzbogaconą cyklem sonetów oraz dramatycznymi elementami.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników literatury oraz tych, którzy pragną poznać twórczość młodego talentu literackiego z Rzeszowa. To wyjątkowa okazja do spotkania z autorem oraz poszerzenia swojej biblioteki o nową, interesującą lekturę.

 

Nie przegapcie okazji, aby spotkać się z pisarzem i odkryć tajemnice jego najnowszej książki. Zapraszamy serdecznie!

 

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a wstęp jest wolny.

 

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa