Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-04-07 19:30

My Sonic Horizon w Rzeszowskich Piwnicach

Rzeszowskie Piwnice nie zwalniają tempa! Ich scena muzyczna zaskakuje brzmieniami, sprawdź co przygotowali na pierwszy weekend kwietnia.

 

W kwietniu na scenie Rzeszowskich Piwnic pojawią się dwie formacje, które pochodzą z zupełnie innych muzycznych światów. „Z jednej strony mamy wybuchową mieszankę stylów i zaangażowanych tekstów od Nangi, a z drugiej liryczny projekt My Sonic Horizon, który czaruje nas swoimi brzmieniami” - mówi Piotr Prawelski pracownik Rzeszowskich Piwnic.

 

Koncert zespołu NANGA

Termin: 6 kwietnia, godzina 19:00

Wydarzenie FB: https://fb.me/e/51IvTayeV

Bilety: 50 zł i 60 zł w dniu koncertu

 

Nanga to połączenie talentów i różnorodnych muzycznych światów, które tworzą wybuchową mieszankę elektroniki, reggae, jazzu i wielu innych gatunków. Ich debiutancki album "Cisza w bloku" zdobył uznanie zarówno publiczności, jak i krytyków muzycznych, zajmując m.in. drugie miejsce w rankingu "Płyta roku 2021" tygodnika "Polityka". Teraz Nanga powraca z nowym materiałem, który obiecuje jeszcze więcej niesamowitych brzmień  i zaangażowanych tekstów. Nie przegapcie okazji, by być częścią tego muzycznego doświadczenia!

 

Koncert My Sonic Horizon

Termin: 7 kwietnia, godzina 19:30

Wydarzenie FB: https://fb.me/e/guHQqbe96

Bilety: 30 zł i 40 zł w dniu koncertu

 

My Sonic Horizon to fascynujący projekt muzyczny, w którym główną rolę odgrywa niezwykły instrument o tajemniczym brzmieniu, hang drum. Inicjatorem tego muzycznego przedsięwzięcia jest Maciej Hałoń. Utwory składające się na projekt, zarówno solowe jak i kameralne, mają uświadomić słuchaczom jak wielki kryje potencjał ten pozornie nieskomplikowany instrument o niezwykłej barwie. My Sonic Horizon to również tytuł autorskiego albumu wydanego w 2022 roku, na którym hang drum zaistniał z towarzyszeniem uznanych muzyków i wirtuozów swoich instrumentów.

 

Więcej informacji i bilety: rzeszowskiepiwnice.pl

 

Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa