Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-03-18 17:00

Spotkanie autorskie z Anną Ziobro

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Ziobro i rozmowy wokół książki „Ostatnia tajemnica”

 

KIEDY: 18 marca 2024 r., godz. 17.00

GDZIE: Filia nr 13, ul. Iwonicka 38

 

Anna Ziobro – rzeszowianka, pracuje jako tłumacz i korektor tekstów. Fascynuje ją słowo pisane w każdej postaci, dlatego nie wyobraża sobie życia bez laptopa i książek.

 

Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od wierszy, których w domowym archiwum posiada blisko setkę. Najlepiej odpoczywa w górach. Tam też poszukuje inspiracji. Lubi obserwować świat i rozmawiać z ludźmi, choć ma duszę samotnika. Debiutowała powieścią obyczajową „Tysiąc kawałków” w 2020 r., rok później ukazała się kolejna powieść „Za ścianą ciszy”, w której autorka porusza m. in. trudny temat niepełnosprawności w obojętnym społeczeństwie.

 

W 2021 r. wydała książkę „Brakujący obrazek” - powieść o zerwanych więzach, przemocy domowej i sile siostrzanej miłości, w 2022 r. ukazała się „Nie pozwól mi odejść”, w 2023 r. „Słoik z marzeniami”. Spotkanie poświęcone będzie jej najnowszej książce pt. „Ostatnia tajemnica”.

 

Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa