Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-03-15 17:00

Warsztaty kreatywnego pisania metodą Loesje

Będzie ciekawie i inspirująco! Przed nami popularne warsztaty kreatywnego pisania metodą Loesje oraz premierowe spotkanie w cyklu warsztatów archeologicznych, które poprowadzą członkowie Fundacji Rzeszowskiego Ośrodka Archeologicznego. Poznajcie ofertę warsztatową Rzeszowskich Piwnic na marzec!

 

„Nasza oferta warsztatowa jest bardzo różnorodna, stawiamy przede wszystkim na działania interdyscyplinarne, skierowane do różnych grup odbiorców. W tym miesiącu proponujemy warsztaty kreatywnego pisania dla dorosłych, startujemy również z nowym cyklem warsztatów archeologicznych dla dzieci” – mówi Joanna Dul -Cichy Kierownik Rzeszowskich Piwnic


Warsztaty kreatywnego pisania metodą Loesje

- 15 marca, godz. 17:00
- Czas trwania: 2h
- Wiek uczestników: + 16 lat
- Bilety w cenie 30 zł dostępne online https://tiny.pl/dxdfx lub stacjonarnie
- Prowadząca: Paulina Tyburska

Warsztaty nie wymagają wcześniejszego doświadczenia w zakresie kreatywnego pisania. Wykorzystują proste techniki i narzędzia, które pozwalają wyjść poza utarte schematy językowe. Warsztaty polegają na tworzeniu krótkich tekstów, za pomocą których w nieszablonowy sposób wyrazisz swoje myśli. Tematem przewodnim spotkania będzie sztuka!

 

Warsztaty archeologiczne: Jak wygląda praca archeologa?

- 23 marca, godz. 10:00

- Czas trwania: 2h

- Wiek uczestników: 7-14 lat

- Wstęp na pierwsze warsztaty z cyklu jest bezpłatny

- Prowadzący: Członkowie Fundacji Rzeszowskiego Ośrodka Archeologicznego

Kim jest archeolog? Czym tak de facto się zajmuje? Czym jest dziedzina naukowa, która jest podstawą jego działalności? Jakimi metodami posługuje się archeolog? Na te i inne pytania będziemy starali się odpowiedzieć podczas pierwszych Warsztatów Archeologicznych w Rzeszowskich Piwnicach, które poprowadzą członkowie Fundacji Rzeszowskiego Ośrodka Archeologicznego. To oni właśnie zdradzą arkana swego fascynującego i unikatowego zawodu.

 

Szczegóły na rzeszowskiepiwnice.pl

 

Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa