Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-03-15 16:00

Finisaż wystawy prac Darii Jarosz

Estrada Rzeszowska oraz Rzeszowski Inkubator Kultury zapraszają na finisaż wystawy prac Darii Jarosz, który odbędzie się w najbliższy piątek, 15 marca w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury.

 

Wystawa “Studium” to przegląd w którym zanurzymy się w tajniki ludzkiej formy, emocji i wyrazu poprzez rysunek. Jest to proces badawczy, w którym artysta analizuje anatomię, proporcje, gesty i mimikę, aby lepiej zrozumieć i oddać istotę ludzkiego ciała oraz psychiki.

 

Autorka wystawy, Daria Jarosz, studiuje grafikę w Instytucie Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Swoje doświadczenie zdobywała w trakcie kursu rysunku i malarstwa. Realizuje się głównie na pracowni druku płaskiego oraz serigrafii. Inspiracje czerpie z muzyki oraz gry światła w otoczeniu.

 

Wystawę można oglądać w siedzibie Rzeszowskiego Inkubatora Kultury od 1 marca do 17 marca, a jej finisaż odbędzie się 15 marca o godzinie 16:00. Wstęp wolny.

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa