Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-03-20 20:00

Koncert zespołu MIR w Rzeszowskich Piwnicach

Kolejna dawka muzyki alternatywnej oraz sentymentalna podróż do Liverpoolu z czasów Beatlesów, czyli dwa niezwykłe koncerty w Rzeszowskich Piwnicach!

 

Kolejny miesiąc i kolejna dawka dobrych dźwięków! Koncertowe zestawienie na marzec potwierdza, że Rzeszowskie Piwnice stawiają na różnorodne formacje, które z dużą śmiałością łączą odmienne style muzyczne. „W tym miesiącu szczególnie polecamy koncert zespołu MIR tworzony przez Miłosza Pękalę i Bartosza Webera, a kilka dni później będziemy gościć wyjątkowy projekt muzyczny JAZZ Beatles grany przez Imienowski Jazz Set” - mówi Joanna Dul -Cichy Kierownik Rzeszowskich Piwnic.

 

Koncert zespołu MIR – Miłosz Pękala i Bartosz Weber

Termin: 20 marca, godzina 20:00

Wydarzenie FB: https://fb.me/e/15XQfRILy

Bilety: 30 zł i 40 zł w dniu koncertu

 

MIR łączy w sobie fascynacje Pękali i Webera światem elektroniki i muzyki instrumentalnej z przełomu wieków. Ich kompozycje zawierają nawiązania zarówno do twórczości Raymonda Scotta, jak i rozbudowane aranżacje charakterystyczne dla norweskiego jazzu, a także minimalistyczne podejście do sceny postrockowej z Chicago. Obaj artyści mogą poszczycić się bogatą dyskografią. Bartosz Weber przez wiele lat był liderem zespołu Baaba, natomiast wspólnie z Miłoszem Pękala związani są z formacją Mitch&Mitch oraz wytwórnią Lado ABC.

 

Więcej informacji i bilety: rzeszowskiepiwnice.pl

 

 

Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa