Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-03-16 15:00

Spotkanie pod hasłem "Tajemnice efektywnego uczenia się" z Beatą Kwiecińską-Pintos

Wraz z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie zapraszamy na spotkanie pod hasłem Tajemnice efektywnego uczenia się z Beatą Kwiecińską-Pintos - ekspertką technik pamięciowych i szybkiego czytania.

 

KIEDY: 16 marca 2024 r., godz. 15.00

GDZIE: Budynek Główny WiMBP, ul. Sokoła 13

 

Podczas spotkania omówimy pamięć i jej związek z budową mózgu, mit wielozadaniowości oraz filary efektywnej nauki. Przeanalizujemy strategie inteligentnego notowania i techniki nauki, które mogą znacząco poprawić naszą zdolność przyswajania wiedzy. Na koniec dowiemy się, jak przyspieszyć tempo naszego czytania nawet dwukrotnie, jeszcze w dniu spotkania!

 

Beata Kwiecińska-Pintos - właścicielka EDU-Szkoły szybkiego czytania i technik pamięciowych w Rzeszowie, licencjonowana trenerka technik efektywnego uczenia się i pracy z tekstem Akademii Umiejętności EDU, prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarz i rzecznik prasowy. Wierzy w nowoczesną edukację. Kocha pracę z dziećmi i młodzieżą.

 

Pasjonatka efektywnego uczenia się, edukatorka i facylitatorka graficzna. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z uczniami i nauczycielami, dziećmi i rodzicami, studentami i przedsiębiorcami. Jej szkolenia są jak dobry stand up.

Na co dzień obala mit geniuszu dowodząc, że każdy - bez względu na wiek i dotychczasowe doświadczenia z nauką, może osiągać swoje cele czytając znacznie szybciej oraz ucząc się łatwiej, lepiej i z przyjemnością.

Prywatnie jest mamą (…), wielką pasjonatką rozwoju osobistego i fanką książek akcji.*

 

Wydarzenie dedykowane młodzieży 15+ oraz dorosłym.

WSTĘP WOLNY!

 

Spotkanie zorganizowane z okazji Tygodnia Wiedzy o Mózgu.

 

*materiały w oparciu o stronę https://szybkieczytaniepodkarpacie.pl/trener/

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa