Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-03-17 11:00

MODA i URODA w kobiecym biznesie

Estrada Rzeszowska i  Rzeszowski Inkubator Kultury razem z marką modową z Rzeszowa Sopilov. zapraszają 17 marca 2024 r. na event MODA i URODA w kobiecym biznesie.

 

Jeśli masz problem w co się ubrać, umalować czy jak szybko uczesać do pracy, ten event jest dla Ciebie! Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji m.in. prezentacja rzeszowskiej marki odzieżowej SOPILOV dla kobiet oraz wykład jak stworzyć swoją praktyczną szafę kapsułową prowadzony przez właścicielkę marki Aleksandrę Gajewską. Ponadto lekcja z prezentacja makijażu na modelce oraz krótki wykład pt „Czerwona szminka na co dzień” czy  lekcja „Fryzura do biura” z prezentacją na modelce oraz antidotum na stres, czyli lekcja refleksologii twarzy w praktyce.

 

Event odbywać się będzie w niedzielę 17 marca 2024r. w godz. 11:00-13:00 w siedzibie Rzeszowskiego Inkubatora Kultury mieszczącego się przy ul. Jagiellońskiej 24.

 

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy telefonicznie lub smsowo pod numerem 692-436-332. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 15zl.

 

Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa