Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-02-28 17:00

Spotkanie autorskie z Bernadetą Szczyptą

Wraz z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie zapraszamy na spotkanie autorskie z Bernadetą Szczyptą i rozmowy wokół książki „Gdzie jest moje szczęście?”

 

KIEDY: 28 lutego 2024 r., godz. 17.00

GDZIE: Budynek WiMBP w Rzeszowie. ul. Sokoła 13

 

WSTĘP WOLNY!

 

To zbiór 15 historii o życiu, miłości, rozpaczy, nadziei i szczęściu.

 

Pragnęłam napisać tę książkę, aby oddać głos Rodzicom Osób z Niepełnosprawnościami, żeby mogli opowiedzieć o swoim życiu, o tym z czym się zmagają, czym się cieszą, czego potrzebują i pragną. Czasami jest to opowieść wyłącznie o dziecku. Czasami o sobie. Czasami są łzy, czasami żarty. Jak w życiu każdej i każdego z nas – podkreśla Bernadeta Szczypta.

 

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie i rozmowy z Autorką

 

Bernadeta Szczypta – dziennikarka, politolożka, działaczka społeczna. Pochodzi z Jarosławia, studiowała w Krakowie, mieszka w Rzeszowie. Od 2000 roku pracuje w Polskim Radiu Rzeszów. Pyta, słucha i dziwi się światu. Ciągnie ją do ludzi, którzy w życiu mają pod górkę. Od wielu lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Jest ogólnopolską laureatką Konkursu Lodołamacze w kategorii „Dziennikarz bez barier”.

Autorka książek: „Kiedy się odważysz. Inspirujące historie o self-adwokatach”, „Naszą siłą są ludzie: 40 rozmów na 40-lecie ruchu rodziców osób z niepełnosprawnością intelektualną w Jarosławiu”, „Gdzie jest moje szczęście?”.

Miłośniczka literatury faktu, slow joggingu i życia rodzinnego.

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa