Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-03-03

Konkurs w ramach Festiwalu Polskiej Twórczości Bluesowej – zgłoszenia otwarte

3 marca po raz czwarty odbędzie się finał Festiwalu Polskiej Twórczości Bluesowej „Ziemia Dzieciństwa”. Tradycyjnie Festiwal kończą muzyczne zmagania konkursowe. Aby podjąć wyzwanie należy zgłosić swoje nagranie do dnia 23 lutego 2024 r.

 

Na podstawie nadesłanych zgłoszeń z nagraniami zostanie wytypowanych do 12 wykonawców, którzy wystąpią na deskach WDK w wigilię śmierci Tadeusza Nalepy. Organizator przygotował bardzo atrakcyjne nagrody. Co ważne Festiwal jest adresowany do muzyków amatorów – co istotne bez dorobku płytowego lub kontraktu z wytwórnią, czy managementem, którzy posiadają potencjał muzyczny i ponadprzeciętne uzdolnienia artystyczne, które chcą zaprezentować w szerszym gronie publiczności. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej WDK w Rzeszowie. Finałowy wieczór zwieńczy koncert zespołu Nie-Bo. To wyjątkowy muzyczny projekt Roberta i Żanety Lubery.

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa