Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-02-20 17:00

Wieczór poetycki Sary Muzi pod hasłem „Spacer po duszy”

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, zaprasza na wieczór poetycki Sary Muzi pod hasłem „Spacer po duszy”.

 

[MIEJSCE]           Filia nr 6, ul. Podwisłocze 6

[TERMIN]            20 lutego 2024 r., godz. 17.00

 

Z przyjemnością zapraszamy na spotkanie z Sarą Muzią - utalentowaną poetką, która podzieli się swoją pasją i refleksjami podczas wieczoru poezji. Sara, urodzona w malowniczym Brzozowie w 1992 roku, to absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego, która od lat z fascynacją eksploruje świat słowa i wyobraźni.

 

Jako członek Rzeszowskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury w Rzeszowie oraz Brzozowskiego Uniwersytetu Ludowego, Sara angażuje się w działalność kulturalną regionu, pełniąc funkcję kierownika sekcji plastycznej w RSTK Rzeszów oraz pracując w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tyczynie.

 

Choć Sara swoje wiersze zaczynała publikować w lokalnej gazecie „Wiadomości Brzozowskie”, to dzisiaj jej twórczość przekracza granice miasteczka, docierając do serc czytelników z różnych zakątków. Jej wiersze, pełne głębokich emocji i refleksji nad ludzkim bytem, to nie tylko forma artystyczna, lecz także osobista podróż autorki przez labirynt ludzkich uczuć i doświadczeń.

 

Sara Muzia to nie tylko poetka – to także pasjonatka psychologii i neurobiologii, nieustannie poszukująca odpowiedzi na pytania dotyczące ludzkiej psychiki i duchowego rozwoju. Pisanie od zawsze było dla niej nie tylko sposobem na wyrażenie siebie, ale również narzędziem do zgłębiania tajemnic ludzkiej duszy i otaczającego nas świata.

 

Zapraszamy wszystkich miłośników poezji oraz tych, którzy pragną odkrywać piękno słowa i emocji, na niezwykłe spotkanie z Sarą Muzią.

 

To będzie wieczór pełen inspiracji i głębokich refleksji – nie może Was zabraknąć!

 

Wstęp wolny!

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0215200°N, 22.0052317°E

Koordynat GPS siedziby organizatora: 50.0391600°N, 22.0000027°E

 

Do pobrania: grafika promująca wydarzenie.

Grafika nadesłana przez organizatora.

 

 

Miejsce: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie filia nr 6, ul. Podwisłocze 6
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa