Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-02-14 19:00

Zakochaj się w teatrze!

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zaprasza na spektakl walentynkowy. Już 14 lutego na deskach Dużej Sceny widzowie będą mogli obejrzeć „Marię Stuart” Juliusza Słowackiego w reż. Martyny Łyko. W tym wyjątkowym dniu, teatr zaprasza na widownię nie tylko zakochane pary, ale również singli, którzy poszukują swojej „drugiej połówki”.

 

Dla tych, którzy w 2024 roku chcieliby odnaleźć miłość, Teatr im. Wandy Siemaszkowej przygotował specjalne miejsca na widowni podczas spektaklu „Maria Stuart”. Ta walentynkowa propozycja to nic innego, jak znakomity pomysł na poszerzenie kontaktów towarzyskich i, być może, znalezienie tej jednej, wyjątkowej osoby. W trakcie przerwy zapraszamy do saloniku Siemaszkowej na lampkę wina i zachęcamy do udziału w rozmowach, dzięki którym w kilka minut będziecie mogli poznać nowych, interesujących ludzi. Jeżeli podczas rozmowy okażecie wzajemne zainteresowanie, to po spektaklu będziecie mogli rozmawiać ze sobą już bez końca! Wierzmy, że dzięki „Marii Stuart” nie zabraknie Wam  tematów do emocjonujących rozmów.

 

Bilety na wydarzenie można rezerwować telefonicznie i kupować w Kasach Teatru. Każdy singiel otrzyma do biletu specjalny kupon na lampkę wina.

 

Przyjdź na spektakl i daj sobie szansę – kto wie co się wydarzy? Niech połączy Was miłość do Teatru!

 

Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa