Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-02-25 19:00

Koncert Patryka Mateji w Rzeszowskich Piwnicach.

W lutym Rzeszów będzie pełen muzycznych emocji i artystycznych doznań. Liczne koncertym przeniosą nas w podróż przez różnorodne brzmienia, obejmujące rock, blues, pop i wiele innych gatunków, dzięki czemu każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie.

 

25 lutego o godz. 19:00 w Rzeszowskich Piwnicach wystąpi Patryk Mateja z zespołem. Koncert będzie promował płytę „Nie musisz się tłumaczyć”. Wstęp darmowy.

 

Patryk Mateja - wokalista, gitarzysta oraz autor tekstów. Na swoim koncie ma setki koncertów zagranych na większych bądź mniejszych scenach. Jest laureatem konkursów muzycznych m.in. Dino Top 2021, Alternatywy 4, Kill Me With The Music 2018, Party Rura 2018 Kraków i wiele innych. Swoją pierwszą, debiutancką płytę wydał w lipcu 2019 roku.

 

Zespół wystąpi w składzie:
Dominika Kindrat – wokal

Rafał Inglot – perkusja

Bartłomiej Skiba – gitara basowa

 

1 stycznia 2024 miała miejsce premiera jego najnowszego albumu pt. „Nie musisz się tłumaczyć”, na której można znaleźć 10 utworów nagranych w klimacie rockowo-metalowo-bluesowym. Autorem muzyki oraz tekstów w języku polskim jest sam wokalista – Patryk Mateja, za teksty piosenek po angielsku odpowiedzialny jest Mariusz Tenerowicz, a za chórki w piosence „Ostatni blues” odpowiada Dominika Kindrat. Produkcją muzyczną zajął się Leszek "Czubek" Wojtas.

 

Na płycie znajdują się utwory takie jak:

Nie musisz się tłumaczyć,

Dr Jekyll and Mr Hyde,

Czegoś mi brak,

The old moon,

Kłamstwa,

Bomb buzz,

Ostatni blues,

Selfie,

Remedium oraz rat race.

 

Płytę będzie można nabyć podczas wydarzenia w cenie 40 zł.

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa