Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-02-24 19:00

Benek i Bimbronauci po raz kolejny atakują Rzeszów!

W lutym Rzeszów będzie pełen muzycznych emocji i artystycznych doznań. Liczne koncerty przeniosą nas w podróż przez różnorodne brzmienia, obejmujące rock, blues, pop i wiele innych gatunków, dzięki czemu każdy miłośnik muzyki znajdzie coś dla siebie.

Benek i Bimbronauci po raz kolejny atakują Rzeszów! Po wirtualnej eskapadzie w Estradaversum i koncertowaniu z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Bimbronauci namieszają w Rzeszowskich Piwnicach.

 

Jeżeli chcecie zapytać Benka czy nadal nie może spać, bo trzyma kredens to wbijajcie w sobotę 24 lutego o godz. 19:00 do Rzeszowskich Piwnic. Bilety w cenie 30,00 zł dostępne na stacjonarnie w siedzibie Rzeszowskich Piwnic oraz na stronie internetowej www.rzeszowskiepiwnice.pl

 

Benek & Bimbronauci:

Kamil „Szczupły” Czuprys -  gitara, aranżacje, muzyka, teksty.

Pochodzi z Pacanowa, wychowywał się w Tychach. Tam tez nasiąknął śląskim bluesem. Poprzednio grał w zespołach KFM, Biegun Zachodni. To właśnie na nim ostatecznie opiera się cała muzyka Bimbronautów. Gra niemal od 20 lat, występując niejednokrotnie na jednej scenie razem
z gwiazdami polskiej sceny muzycznej.


Grzegorz „Długi” Długosz - gitara basowa.

Na scenie od lat 90 XX w. Grał w zespołach Red Sector A, Wesoły Roger, Neonovi Gitary- Fender Jazz Bass, Ibanez Roadstar 2 series, Fender Duff McKagan Deluxe Precision Bass. Wzmacniacze Ampeg svt 4 pro, SWR Goliath 4GR bass at 810 +

 

Jakub „Kasa” Kasowicz- perkusja.

Pochodzi z okolic Jasła, a jak wiadomo jest to miasto gwiazd muzyki rozrywkowej. Nauczyciel gry na perkusji w szkole muzycznej Yamaha. Gra chyba we wszystkich zespołach w Rzeszowie.

 

Tomasz „Benek” Bys - autor tekstów, melodie, wokal.

Założyciel zespołu. Dba o zgodność ducha Bimbronautów z harmonią dobra i światła. Potrafi zaszumieć jak 100 milowy las. Nigdy nie grał w innych zespołach. Muzyki uczył się od Dziuraki, a ten doprowadzony do granic wytrzymałości przekazał go Szczupłemu. Teraz Kamil niesie ten worek kakofonii.


Bilety: https://bilety.rzeszowskiepiwnice.pl/repertoire/show?id=18853&selectedDate=2024-02-24

 

Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa