Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-01-29 - 2024-02-10

Ferie jak z bajki w WiMBP

Wraz z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na zajęcia organizowane w czasie ferii zimowych pod hasłem "Ferie jak z bajki".

 

GDZIE: Wybrane agendy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie

KIEDY: 29 stycznia – 10 lutego 2024 r.

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna  w Rzeszowie na czas ferii zimowych przygotowała ponad 60 różnorodnych spotkań dla dzieci w wieku 6-12 lat, pod hasłem „Ferie jak z bajki”. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, na wybrane obowiązują zapisy.

 

Uczestnicy wezmą udział w spotkaniach literacko-plastycznych, zajęciach rękodzielniczych i warsztatowych. Nie zabraknie również spotkań z ciekawymi osobami oraz specjalistami w swoich dziedzinach – zapraszamy m.in. na zajęcia z ekoedukacji oraz na spotkania międzykulturowe z wolontariuszami ze Stowarzyszenia Projektów Międzynarodowych INPRO, na których będzie można poćwiczyć swój język angielski w praktyce i dowiedzieć się, dlaczego Hiszpania oraz Portugalia to ciekawe kraje. Szczególnie zapraszamy na spotkania literackie, które pozwolą dzieciom wejść do świata książek przez atrakcyjną zabawę, korespondującą z treścią wybranych utworów.

 

Szczegóły na stronie www.wimbp.rzeszow.pl

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa