Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2024-01-11 14:00

Prelekcja Pawła Niemczaka – fotografa, podróżnika: „CIEKAWE MIEJSCA EUROPY”

Wraz z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną w Rzeszowie oraz Klubem Pasjonatów Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uniwersytetu Rzeszowskiego zapraszamy na prelekcję Pawła Niemczaka – fotografa, podróżnika: „CIEKAWE MIEJSCA EUROPY”.

 

KIEDY: 11 stycznia 2024 r., godz. 14.00

GDZIE: Budynek WiMBP w Rzeszowie, ul. Sokoła 13

 

WSTĘP WOLNY!

 

Paweł Niemczak o sobie: fotografią pasjonuję się od dzieciństwa. Moje pierwsze samodzielnie wykonane i wywołane zdjęcia pochodzą z połowy lat 60-tych ubiegłego wieku. W latach 70-tych aktywnie uczestniczyłem w działalności Rzeszowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Brałem udział w wielu konkursach fotograficznych oraz wystawach indywidualnych i zbiorowych. Zamiłowanie do fotografii połączyłem z miłością do gór, oraz ciekawością świata. Odwiedziłem wiele krajów w Europie oraz Nepal, Kubę i USA. Pasję fotografowania rozwijam do dzisiaj dzięki aktywności w Klubie Fotograficznym Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uniwersytetu Rzeszowskiego, uczestnicząc w plenerach i przygotowując wystawy.

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa