Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2023-12-19 - 2024-01-15

„Rzeszowskie Huncwoty” – nabór do klubu dla dzieci i rodziców

Rzeszowskie Piwnice ruszają z naborem do klubu „Rzeszowskie Huncwoty”. Spotkania o charakterze edukacyjnym będą odbywać się raz w miesiącu, a ich motywem przewodnim będzie szeroko pojmowana kultura. Aby zostać członkiem klubu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nabór potrwa do 15 stycznia.

 

Huncwot to podkarpacki odpowiednik łobuza, psotnika czy urwisa. Na spotkaniach klubu „Rzeszowskie Huncwoty” omawiane będą różne zagadnienia związane z kulturą i dziedzictwem. Dzieciaki wraz z rodzicami poznają historię Rzeszowa, miejskie instytucje kultury, ciekawe osoby i miejsca. Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość wystąpienia w podcaście „Rzeszowskie Huncwoty” nagrywanym w Estrada Studio. Celem inicjatywy jest edukacja kulturalna dzieci, oraz stworzenie i wspieranie grupy zainteresowanej rozwojem kultury w Rzeszowie, a także budowanie publiczności
 

Kto może zostać członkiem klubu?

Klub będzie grupą liczącą maksymalnie 12 dzieci, w wieku od 6 do 10 lat oraz ich opiekunowie.
Aby wziąć udział w zajęciach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, link https://tiny.pl/csczl

Zasady uczestnictwa

Cykl składa się z 9 spotkań, które odbywać się będą raz w miesiącu, od stycznia do listopada 2024 roku. Udział w spotkaniach jest płatny. Karnet w wysokości 450 zł można opłacać w trzech transzach. W cenie abonamentu: 9 edukacyjnych spotkań oscylujących wokół kultury, wstęp do miejskich instytucji kultury, gadżety i upominki, zamknięta grupa na Facebooku, ciekawostki i polecajki kulturalne, karty pracy oraz pierwszeństwo w dowiadywaniu się o wydarzeniach organizowanych przez Rzeszowskie Piwnice oraz Estradę Rzeszowską.

Regulamin spotkań znajduje się na stronie rzeszowskiepwinice.pl w zakładce kontakt.
 

Nie zwlekaj, dołącz do „Rzeszowskich Huncwotów” i zanurz się w fascynującym świecie kultury!

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa