Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2023-09-08 20:00

"Matki równoległe" - kinowy pokaz plenerowy w Letnim Ogródku Kulturalnym

Wraz z Estradą Rzeszowską i Rzeszowskim Inkubatorem Kultury zapraszamy 8 września o godz 20:00 na ostatni w tym sezonie kinowy pokaz plenerowy w Letnim Ogródku Kulturalnym.

 

W najbliższy piątek (8 września) na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej (ul,Jagiellońska 24) będzie można obejrzeć film pt. ”Matki równoległe” w reż. Pedro Almodovara.

 

Film Pedra Almodóvara, z nagrodzoną za swoją rolę na festiwalu w Wenecji Penélope Cruz, to wyznanie wiary w siłę w kobiet, ich solidarność i odwagę. Czułe, a przy tym żywiołowe; ciepłe, ale niepozbawione dramatycznych zwrotów akcji; pełne nadziei, która przychodzi po bolesnych stratach – „Matki równoległe” portretują życie w jego wszystkich odcieniach. Film został z entuzjazmem przyjęty przez krytykę, która nie szczędzi mu komplementów. Najlepszy Almodóvar od „Wszystko o mojej matce” (Variety), Penélope Cruz w swojej najlepszej roli (Time), Pulsująca emocjami historia (The Wrap), Wielki pean na cześć kobiet (Little White Lies) – piszą zachwyceni recenzenci.

Wstęp wolny, liczba miejsc siedzących ograniczona. Do zobaczenia!

 

Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa