Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2023-02-10 10:00

Szkolenie „Od pomysłu do działania- metoda projektowa w działaniu”

Rzeszowski Inkubator Kultury zaprasza na szkolenie „Od pomysłu do działania- metoda projektowa w działaniu” już w najbliższy piątek.

 

Każdego dnia doświadczamy konieczności planowania, analizowania ryzyka, podejmowania decyzji. Zwykle działamy w grupie, w zespole a to co się dzieje jest zależne od otoczenia, nie tylko od nas samych. Czasem zdarza się, że świadomie “bierzemy sprawy w swoje ręce” realizując inicjatywy, wydarzenia, spotkania. Wszystko to można zmieścić w pojęciu metoda projektowa. Czym jest? Jak ją świadomie wykorzystać? W czym nam może pomóc? Jakie efekty przynieść? O fazach życia projektu będzie mowa właśnie na tym warsztacie.

 

Rzeszowski Inkubator Kultury to jeden z działów Estrady Rzeszowskiej, którego celem jest między innymi wspieranie młodych i ambitnych, którzy chcą działać w różnych obszarach kultury. W tym celu dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, udostępnia swoją przestrzeń na wystawy, warsztaty, czy wreszcie prowadzi Akademię Wolontariatu. Teraz RIK proponuje także różnorodne szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego.

 

Warsztat prowadzi Ewelina Jurasz - mama, dyrektorka, coachka, prezeska. Absolwentka kulturoznawstwa - UMCS w Lublinie (2012), zarządzania - Politechnika Rzeszowska (2015), XIV Edycji Programu Liderzy PAFW (2018) oraz studiów podyplomowych "Coach i trener - partner w rozwoju" - Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie (2022). Od 2018 roku dyrektorka Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie oraz wykładowczyni zarządzania kulturą w Instytucie Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego.

 

FB: https://www.facebook.com/events/3344970972382790/

 

Szkolenie bezpłatne. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kontakt@inkubatorkultury.eu
Liczba miejsc ograniczona. RIK przewidział dwie tury szkolenia: w godz. 11:00-13:00 oraz 17:00-19:00. Wydarzenie realizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).


Koordynat GPS miejsca: 50.0350000°N, 21.9957324°E

 

Do pobrania: grafika promująca wydarzenie.

Grafika nadesłana przez organizatora.

 

Miejsce: Rzeszowski Inkubator Kutlury, ul Jagiellońska 24
Organizator: Estrada Rzeszowska
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa