Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2022-11-05 10:00

InstaWOW - bezpłatne warsztaty dla młodzieży

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na przebojowe warsztaty dla młodzieży InstaWOW, podczas których uczestnicy zdobędą szeroką wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi mediów społecznościowych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 5 listopada 2022 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście. Udział w warsztatach jest bezpłatny i poprowadzi je Natalia Barańska – magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją PR.


Propozycja skierowana jest do wszystkich osób, które prowadzą publiczne profile w mediach społecznościowych lub chcą w przyszłości zajmować się marketingiem on-line i poznać narzędzia pracy e-marketera. Uczestnicy warsztatów InstaWOW zdobędą cenną wiedzę z zakresu tworzenia treści promocyjnych, przygotowywania strategii komunikacyjnej, zasad webwritingu i narzędzi e-marketingowych, jak również nabędą praktycznych umiejętności w obszarze tworzenia filmów w Instagram Stories, fotografii Instagramowej czy profesjonalnego wizażu.


Warsztaty poprowadzi Natalia Barańska – magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją PR, która realizuje szkolenia z zakresu marketingu w mediach społecznościowych i sztuki montażu video telefonem. Na co dzień pracuje jako dyrektor do spraw marketingu w video agencji,  kreuje i wdraża strategie komunikacji marek, prowadzi kanały social media i spełnia się w roli influencera. Prywatnie ma 10-letnie doświadczenie jako choreograf młodzieżowych grup tanecznych oraz jest zwyciężczynią 20 konkursów piękności.


Warsztaty InstaWOW odbędą się w sobotę 5 listopada 2022 roku w godzinach 10:00-19:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Zapisy na warsztaty prowadzone są pod numerem telefonu 515 409 232, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Działanie jest realizowane przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0591600°N, 21.9996541°E

 

Do pobrania: plakat wydarzenia.

Grafika nadesłana przez organizatora.

 

Miejsce: Rzeszowski Dom Kultury, ul. Staromiejska 43a
Organizator: Rzeszowski Dom Kultury
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa