Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2022-07-15

Bezpłatny seans oscarowego filmu „La La Land” finałem Piątkowej Strefy Relaksu na osiedlu Budziwój

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na „Kino Plenerowe” stanowiące finał Piątkowej Strefy Relaksu na osiedlu Budziwój. Organizatorzy przygotowali bezpłatny seans oscarowego obrazu “La La Land”, który odbędzie się już w piątek 15 lipca 2022 roku na placu przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country zlokalizowanym na osiedlu Budziwój przy ul. Herbowej 3.

 

Piątkowa Strefa Relaksu to cykl cotygodniowych imprez, podczas których mieszkańcy po upalnym tygodniu mają możliwość odpocząć na leżakach, poczytać książki, pograć w planszówki czy wypić orzeźwiającą lemoniadę. To także niepowtarzalna okazja do spotkania z kulturą w najlepszym wydaniu. W ramach poprzednich odsłon odbyły się rodzinne warsztaty malowania na wodzie, pokaz Bajki Piaskiem Malowanej pod tytułem „Kopciuszek” oraz spotkanie „Przygoda ze sztuką”.

 

Ostatnia tegoroczna Piątkowa Strefa Relaksu na osiedlu Budziwój odbędzie się 15 lipca 2022 roku. Organizatorzy ponownie zachęcą do korzystania ze stałych stref znajdujących się na terenie placu przy ul. Herbowej 3. Relaks rozpocznie się już od godziny 20:00, a o godzinie 21:00 wystartuje „Kino Plenerowe”. W tym roku w repertuarze znajdzie się nagrodzony wieloma nagrodami film pod tytułem „La La Land”. Dodatkowo dla uczestników przygotowany zostanie darmowy popcorn od kina Helios.

 

„La La Land” to amerykański komediodramat muzyczny w reżyserii Damiena Chazelle’a z 2016 roku. Film miał swoją premierę światową na otwarciu 73. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji w dniu 31 sierpnia 2016 roku, gdzie był prezentowany w konkursie głównym i zdobył Puchar Volpiego dla najlepszej aktorki (Emma Stone). Obraz uzyskał przychylne recenzje krytyków i zdobył sześć Oscarów, siedem Złotych Globów oraz pięć nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej.

 

Koordynat GPS miejsca: 49.9787600°N, 21.9932922°E

Koordynat GPS siedziby organizatora: 50.0591600°N, 21.9996541°E

Miejsce: Rzeszowski Dom Kultury filia Country, ul. Herbowa 3
Organizator: Rzeszowski Dom Kultury
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa