Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2022-07-09 20:50

Art In Culture

Art In Culture to multidyscyplinarne wydarzenie artystyczne Rzeszowskiego Domu Kultury łączące różne dziedziny sztuk w przepięknej scenerii rzeszowskiego Rynku. Innowacyjne widowisko zostało zainspirowane energią, modą i tańcem. Każdy ma indywidualny styl, a zaproszeni artyści
i projektanci pokażą w najlepszy sposób, że dzięki niemu można się wyróżnić i odejść od konwencjonalnych form.

 

Modowy spektakl, wyjątkowy splot różnych sposobów ekspresji, ale mających wspólne DNA artystyczne – tym właśnie jest Art In Culture. Uczestnicy wydarzenia zobaczą kolekcje kreatywnych podkarpackich projektantów mody, którzy wyznaczają trendy, a ich pokaz połączony zostanie z niezapomnianymi przeżyciami wizualno – dźwiękowymi.

 

Niezwykłemu show towarzyszyć będzie również innowacyjna w swojej formule wystawa malarstwa, a typowy wybieg zastąpią czerwone dywany. Organizatorzy wierzą, że Art In Culture po raz kolejny otwiera nowe możliwości nie tylko dla miasta, ale także dla rodzimych projektantów i artystów.

 

Rok temu w wydarzeniu uczestniczyły tłumy mieszkańców Rzeszowa i zaproszonych gości. Teraz centrum Rzeszowa ponownie opanują artyści. Organizatorzy wydarzenia chcą pokazać, że wszystko jest możliwe i zachęcić mieszkańców Rzeszowa do działania i użycia kreatywności w dążeniu do spełnienia swoich marzeń i aspiracji.

 

Wydarzenie Art In Culture jest organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka. Poruszenie artystyczne w samym centrum Rzeszowa nastąpi w sobotę 9 lipca 2022 roku, tuż po zachodzie słońca o godzinie 20:51. Liczba miejsc siedzących jest ograniczona, a bezpłatne zaproszenia w limitowanej ilości rezerwować można pisząc na adres mailowy:

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0374361°N, 22.0046124°E

Koordynat GPS siedziby organizatora: 50.0591600°N, 21.9996541°E

 

Do pobrania: plakat wydarzenia.

Grafika nadesłana przez organizatora.

Miejsce: Rynek w Rzeszowie
Organizator: Rzeszowski Dom Kultury
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa