Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2022-07-01 14:00

Koncert FUNKASANKI i Rodzinny Piknik już w piątek przy budynku Estrady Rzeszowskiej!

Działający w Estradzie Rzeszowskiej Rzeszowski Inkubator Kultury zaprasza na bezpłatne wydarzenia. 1 lipca zaplanowano koncert i szereg atrakcji dla dzieci.

 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00 rodzinnym piknikiem integracyjnym pn. Dzień dobry Добрий деньna na placu przy budynku Estrady Rzeszowskiej (ul.Jagiellońska 24). W programie znajdują się m.in. warsztaty gry na ukulele, malowanie toreb, zabawy, animacje i konkursy dla dzieci oraz fotobudka i pyszne lody.

 

O godzinie 20.00  natomiast na scenie wystąpi zespół Funkasanki – para artystów grająca downtempo. To „niepoprawni marzyciele, samozwańczy tancerze, pełni dystansu do siebie, wierzący niczym Blues Brothers w muzyczną misję od Boga”. Mają na koncie kilka singli oraz dwie płyty - debiutancką, wydaną własnym nakładem i "Last Call", która ukazała się pod szyldem labelu MNiN wytwórni Kayax. Zagrali prawie 100 koncertów. Muzyczny styl duetu ewoluował przez lata - od alternatywnego popu, aż po elektronikę z nurtu downtempo, która stała się charakterystycznym, wiodącym brzmieniem.

 

Po koncercie będzie można porozmawiać z artystami osobiście podczas afterparty z zespołem w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury w budynku Estrady Rzeszowskiej.

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0350000°N, 21.9957324°E

 

Do pobrania:

plakat wydarzenia

zapowiedź wydarzenia

Materiały nadesłane przez organizatora.

 

Miejsce: Estrada Rzeszowska, ul. Jagiellońska 24
Organizator: Estrada Rzeszowska
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa