Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2022-09-25 13:00

„UPIÓR W OPERETCE”

„UPIÓR W OPERETCE” to  wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka podobnie jak opera ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański i.in. w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Kamila Skickiego. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne.Czas trwania: 90 min.   

SCENARIUSZ, ARANŻACJE UTWORÓW, REŻYSERIA: MIKOŁAJ BLAJDA  PRODUKCJA: SYLWIA LORENS  

 

Filharmonia Podkarpacka 25.09.2022 godz.13:00

Bilety dostępne na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/68886/Rzesz%C3%B3w/Upi%C3%B3r+w+Operetce/

 

Bilety ulgowe są ważne za okazaniem przy wejściu na spektakl legitymacji szkolnej (dot. zniżki dla dzieci do 13 lat) oraz legitymacji emeryta lub dowodu osobistego, na podstawie których można będzie stwierdzić wiek powyżej 65 lat (dot. zniżki dla seniorów).

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0334000°N, 22.0043021°E

Miejsce: Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego, ul. Chopina 30
Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Miasta Rzeszowa