Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2022-01-28 19:00

Karnawałowy spektakl „Circus Paradise” w Teatrze Przedmieście

Serdecznie zapraszamy na szalony, karnawałowy spektakl „Circus Paradise”, który będzie można zobaczyć 28 stycznia o godz. 19.00 w siedzibie Teatru Przedmieście.

 

Wychodzimy do naszej publiczności z propozycją nieoczekiwaną, inną niż dotychczas. Przekształcamy nasz teatr w budę jarmarczną, a sami stajemy się trupą wędrownych komediantów, którzy bawią i wzruszają prostymi, a czasem absurdalnymi opowieściami o życiu.

 

"Circus Paradise" wg "Parad" Jana Potockiego i "Dekameronu" Giovanniego Boccaccia to szalone i wesołe widowisko pełne energii  i niecodziennych sytuacji. Przedstawiamy Państwu dwie parady Hrabiego Potockiego ku uciesze gawiedzi, a także dwie opowieści z rubasznych i pełnych wigoru nowel Boccaccia. Zawiłe gry miłosne, liczne żarty sceniczne, gra słów i frywolny humor  commedii dell’arte ukazują nam prawdę o nas samych, o naszych słabościach i pragnieniach.  Spektakl barwny i groteskowy, czasem oniryczny, czasem przewrotny,  przedstawia niewątpliwie  zabawne historie ludzkich namiętności.

 

W tym karnawale zapraszamy  na żywioł zabawy i śmiechu czystego, który tak jak wzruszenie i płacz ma magiczną moc oczyszczania. Śmiejemy się także z samych siebie wierząc że Państwo się tym śmiechem zarażą.

 

Występują: Aneta Adamska-Szukała, Jakub Adamski, Paweł Sroka, Maciej Szukała, Kinga Waleń

Muzyka: Jakub Adamski, Maciej Szukała

Reżyseria: Aneta Adamska-Szukała

 

rezerwacje: tel. 667714730

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0323600°N, 21.9955290°E

Miejsce: Teatr Przedmieście, ul. Reformacka 4
Organizator: Teatr Przedmieście
Udział: Płatny
Koszt udziału: 40,00 zł/50,00 zł

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa