Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2021-11-05 - 2021-12-31

MDK - konkursy

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w konkursach:

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie wraz ze Stowarzyszeniem Wspierania Edukacji Artystycznej „Promotor” są organizatorami V edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „NA POLSKĄ NUTĘ”.

W związku z dynamicznym rozwojem pandemii COVID-19, postanowiliśmy po raz kolejny przeprowadzić konkurs online. Uczestnicy Festiwalu będą ocenieni w trzech kategoriach wiekowych od 8 do 19 roku życia.

Dla najlepszych przewidujemy bardzo atrakcyjne nagrody i wyróżnienia. Nasz Festiwal dla wielu młodych wokalistów jest przepustką do kariery artystycznej.

Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie  zaprasza wszystkich przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych miasta Rzeszowa do udziału w XIV edycji Konkursu Plastycznego "Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły".

Tak jak w ubiegłorocznej edycji prace, które zostaną zakwalifikowane przez komisję wezmą udział w głosowaniu o „Nagrodę publiczności” . Głosowanie odbędzie się poprzez like i komentarze przy zdjęciu danej pracy. Największa ilość polubień- oznacza “Nagrodę publiczności”. 

Głosowanie będzie trwało w dniach 7-12.12.2021 r. Zdjęcia prac zostaną zamieszczone na naszym profilu na Facebooku MDK Rzeszów.

Po tym terminie ogłosimy ostateczne wyniki konkursu oraz przyznamy nagrody i wyróżnienia.

Szczegółowe informacje o konkursach znajdują się na naszej stronie: www.mdk.rzeszow.pl oraz w naszych mediach społecznościowych.

Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
Organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa