Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2020-09-24 18:00

Helios w Galerii Rzeszów zaprasza na premierę filmu „Tarapaty 2” z udziałem twórców!

Kino Helios w Galerii Rzeszów zaprasza widzów na wyjątkowy pokaz kontynuacji hitu dla całych rodzin. W czwartek, 24 września, o godzinie 18:00 odbędzie się uroczysta premiera filmu „Tarapaty 2” z udziałem twórców i aktorów. Tego wydarzenia nie można przegapić!

 

„Tarapaty 2” to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza.

 

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej.

 

W pokazie wezmą udział znamienici goście: reżyserka i scenarzystka – Marta Karwowska, producentka – Agnieszka Dziedzic, a także aktorzy: Marta Malikowska, Pola Król Mia Goti i Jakub Janota-Bzowski.

 

Premierowy pokaz najnowszego filmu „Tarapaty 2” odbędzie się 24 września o godzinie 18:00 w kinie Helios w Galerii Rzeszów. Na widzów, którzy wezmą udział w seansie czekają ciekawe rozmowy oraz anegdoty z planu filmowego. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, Helios zachęca do wcześniejszego zakupu biletów i oszczędzania!

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0422200°N, 21.9980273°E

 

Do pobrania: plakat wydarzenia.

Grafika nadesłana przez Organizatora.

Miejsce: Kino Helios, al. Piłsudskiego 44
Organizator: Kino Helios
Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa