Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2019-12-09 - 2019-12-11

Kino Kobiet w Heliosie - „Jak poślubić milionera".

Sieć Kin Helios w Rzeszowie zaprasza 9 grudnia (poniedziałek) – kino Helios Powstańców Warszawy oraz 11 grudnia (środa)- kino Helios Galeria Rzeszów na Kino Kobiet w ramach, którego wyświetlony zostanie film : Jak poślubić milionera".

 

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie. Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie.

Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

 

Motywy wieczoru

Grudzień to od zawsze miesiąc ciągłego świętowania, w związku z tym okresem przebieramy się w stroje Mikołajów. Niech zapanuje czerwień na sali. Nasi partnerzy ufundowali niesamowite nagrody - nie może Was tego wieczoru zabraknąć! Zapraszamy!

Od godz. 17.30 zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów.

Lista nagród jakie będzie można wygrać w naszych konkursach ciągle rośnie

Więcej szczegółów w kasie kina oraz pod numerem rezerwacji telefonicznej.

Miejsce: Kino Helios ul. Powstańców Warszawy 14, Kino Helios Galeria Rzeszów
Organizator: Kino Helios
Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa