Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2019-11-16 - 2019-11-17

Disney Junior w Kinie Helios

Już 16 i 17 listopada (sobota i niedziela) zapraszamy na piątą edycję „Disney Junior w Kinie” w naszym kinie. To seria pokazów uwielbianych przez dzieci bohaterów i gwarantujących bezpieczną rozrywkę i edukację w świetnej atmosferze. Nowa edycja skupi się wokół trzech serialowych hitów Disney Junior:

 

  • Vampirina
  • Miki i raźni rajdowcy
  • Bingo i Rolly w akcji

Miki, jako interaktywny prowadzący zaprosi widzów do wspólnej zabawy w grach z bohaterami takich seriali jak: „Bingo i Rolly w akcji”, Miki i raźni rajdowcy” i „Fancy Nancy Clancy”, tańczenia przy serialowych piosenkach wraz z Vampiriną, Myszką Miki i przyjaciółmi.

Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżyjcie wspólnie kolejne niezapomniane przygody i to na wielkim ekranie! Zapraszamy na wspaniałe wrażenia filmowe oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją.

 

Dodatkowo przed każdym seansem mini konkursy z nagrodami.

 

Zapraszamy do naszego kina w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 w sobotę (16.11.) o godz. 10:30 i 12:30 oraz w niedzielę (17.11.) o godz. 10:30 i 12:30.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0192300°N, 21.9904500°E

Miejsce: Kino Helios, al. Powstańców Warszawy 14
Organizator: Kino Helios
Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa