Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2019-07-19 19:00

Koncert Haliny Mlynkovej na Rynku

17 lipca w Rzeszowie startuje XVIII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. W ramach festiwalu, 19 lipca o godz. 19.00 na rzeszowskim Rynku wystąpi Halina Mlynkova.
 
Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości, była wokalistka Brathanków, od dawna kroczy własną ścieżką. Brzmienia jej popowych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru. Laureatka „SuperPremier” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu za utwór „Ostatni raz”. Podczas festiwalu otrzymała również nagrodę fotoreporterów i dziennikarzy. Jej ostatni album "Życia mi mało”, którego głośna premiera odbyła się 30.09.2016, przyniósł kolejne przebojowe single takie jak „Zabiorę Cię” czy „Kawa”. Artystka przygotowuje się właśnie do pracy nad swoim kolejnym albumem, który powinien ukazać się w 2019 roku.

Koncert otwarcia poprzedzi barwny korowód zespołów biorących udział w Festiwalu. Korowód rozpocznie się o godz.17.00 i przejdzie ulicami: Lubomirskich, 3-Maja i Kościuszki na Rynek.

 

Do pobrania: plakat wydarzenia.

Grafika nadesłana przez Organizatora.

Miejsce: Rynek
Organizator: Estrada Rzeszowska
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa