Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2019-07-12 23:00

Maraton Annabelle w Kinach Helios

Maraton Annabelle w Kinach Helios

Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują… Maraton Annabelle z premierą filmu „Annabelle wraca do domu”
12.07.2019 sieć Kin Helios w Rzeszowie zaprasza na noc horrorów z demoniczną lalką Annabelle. W ciągu tej nocy zaprezentowane zostaną cztery filmy, które mają za zadanie śmiertelnie przestraszyć
Na początek Annabelle , historia inspirowana sprawą badaną przez małżeństwo Warrenów. Następnie trzymający w napięciu Annabelle: Narodziny zła.

Po krótkiej przerwie premierowo - Annabell: Wraca do domu. Upiorna lalka powraca, budząc pozostałe przerażające demony.

Na koniec dla najwytrwalszych Zakonnica z piekła rodem.

Start: 12.07.2019, godz. 23.00 do rana
W programie:
-ANNABELLE    
-ANNABELLE: NAROZINY ZŁA
-ANNABELLE WRACA DO DOMU (PREMIERA!)
-ZAKONNICA

PROMOCYJNA CENA BILETÓW OBOWIĄZUJE DO 04.07.2019!
Ceny biletów:
Promocyjny 29 zł*
Ulgowy 33 zł
Normalny 37 zł
* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 04.07.2019r.

Opisy filmów:
ANNABELLE (napisy)
John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się... Annabelle.

ANNABELLE: NARODZINY ZŁA (napisy)
Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza - Annabelle.

ANNABELLE WRACA DO DOMU (napisy)
Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów, Judy, i jej przyjaciół.

ZAKONNICA (napisy)
Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w "Obecności 2". Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju  w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.  

Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: PROJEKTY SPECJALNE
Szukaj nas na FB http://www.facebook.com/NocneMaratonyFilmowe  
Link do wydarzenia: http://www.helios.pl/nmf_annabelle

Miejsce: Kino Helios ul. Powstańców Warszawy 14, Kino Helios Galeria Rzeszów
Organizator: Kino Helios
Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa