Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2019-06-09 15:00

Dni Osiedla Przybyszówka

Dni Osiedla Przybyszówka


Data: 09.06.2019 r.
Godzina: 15:00
Miejsce: Teren Ośrodka Jeździeckiego „Janiowe Wzgórze” w Rzeszowie
Wstęp: wolny

 

Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka oraz Rada Osiedla Przybyszówka zapraszają wszystkich mieszkańców na Dzień Osiedla Przybyszówka. Impreza odbędzie się 9 czerwca 2019 roku od godziny 15:00 na terenie Ośrodka Jeździeckiego „Janiowe Wzgórze” w Rzeszowie.

 

Podczas wydarzenia zaprezentują się zespoły taneczne z Rzeszowskiego Domu Kultury filia Przybyszówka – Ballerina I i Ballerina II, uczestnicy zajęć wokalnych, instruktorzy zajęć oraz Zespół Śpiewaczy Sztajerek.

Dzień Osiedla uświetni widowisko sceniczno-ruchowe „Zagubiony Uśmiech” w wykonaniu Dziecięcej Grupy Teatralnej z Osiedla Krakowska Południe, a także występy oraz prezentacje artystyczne seniorów zrzeszonych w Kole Emeryta i Rencisty „ASTER”.

Organizatorzy przygotowali wiele dodatkowych atrakcji, m.in. bezpłatne urządzenia rekreacyjne dla dzieci, konkursy z nagrodami, gigantyczne bańki mydlane, przejażdżki konne, porady dietetyczne połączone z analizą składu i masy ciała z NATUR HOUSE, pomiary ciśnienia i cukru we krwi prowadzone przez Fundację Słodkie Marzenia, pokazy sprzętu pożarniczego Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów-Przybyszówka.

W godzinach wieczornych do tańca przygrywał będzie zespół „CARO”

Miejsce: Teren Ośrodka Jeździeckiego „Janiowe Wzgórze” w Rzeszowie
Organizator: Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka, Rada Osiedla Przybyszówka
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa