Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2019-05-28 - 2019-05-29

Tablety na aktywnych

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach informatycznych z wykorzystaniem tabletów dla osób w wieku 50+ TABLETY DLA AKTYWNYCH, które odbędą się 28 i 29 maja 2019 r. w godz. 16:00 – 19:15 w pracowni szkoleniowej WiMBP w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 58a.

Warsztaty są skierowane do osób po 50 roku życia, mieszkających na terenie województwa podkarpackiego oraz początkujących w obsłudze tabletu z systemem Android.

Na dwudniowych warsztatach uczestnicy poznają użyteczność urządzenia z zainstalowanym Androidem 6.0 w życiu codziennym poprzez omówienie podstawowych funkcji, aplikacji oraz możliwości, jakie daje ten system: korzystania z map i danych lokalizacyjnych, multimediów, przeglądarek internetowych, poczty elektronicznej, a także robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Szkolenia prowadzą i udzielają informacji w sprawie warsztatów - pracownicy Działu Komputeryzacji Procesów Bibliotecznych Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie.

Szczegóły na stronie: http://www.wimbp.rzeszow.pl/aktualnosci/art,3725,tablety-dla-aktywnych-warsztaty-dla-osob-w-wieku-50-rozpoczynajacych-przygode-z-tabletem-zaproszenie.html

 

Kontakt w sprawie szkoleń i naboru:

tel. (17) 86 69 494

 (17) 86 69 442

(17) 86 69 441

e-mail: biblioteka@wimbp.rzeszow.pl

Tablety z Androidem 6.0 podczas warsztatów zapewnia organizator szkoleń, dlatego nie ma potrzeby przynosić na warsztaty własnych tabletów.

Miejsce: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Wypożyczalnia Główna, ul. Dąbrowskiego 58aa
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa