Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2019-02-15 18:00

Estrada Rzeszowska - RIKafe

15.02.2019 Estrada Rzeszowska w ramach Rzeszowskiego Inkubatora Kultury zaprasza na kafejkowe spotkanie pn. „Będzie głośno”, podczas którego odbędzie się projekcja filmu pod tym samym tytułem, w reżyserii Daviesa Guggenheima połączona z dyskusją.
W ramach tego cyklu, nazwanego RIKafe odbędzie się szereg paneli dyskusyjnych, spotkań autorskich, projekcje filmów dokumentalnych, wernisaże wystaw, spotkania z ludźmi, którzy znają się na tym co robią pn. „Dobry wieczór”, dyskusje nt. kondycji kultury w Polsce pn. „Rozmowy o kulturze” etc.
Zapraszamy wszystkich na ul. Jagiellońską 24, gdzie w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury odbędzie się pierwsza kafejka z cyklu RIKafe.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00. Przed projekcją dokumentu „Będzie głośno” wprowadzenie do dyskusji zrobi Monika Ignaś, wychowanka Akademii Wolontariatu. Po zakończeniu filmu, w kawiarenkowej atmosferze odbędzie się dyskusja nt. filmu, do udziału w której serdecznie zapraszamy.
Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.
W ramach spotkań RIKafe gwarantujemy 1 gorący napój i słodki szwedzki stół. Podczas wydarzeń będzie można także zakupić dodatkowo rozgrzewające herbaty i aromatyczne kawy – zachęcamy do przyniesienia własnych kubeczków, wzorem Społecznej Lemoniady J Organizatorzy także zapewniają możliwość zakupu ekologicznych kubeczków

Miejsce: Estrada Rzeszowska (RIK), ul. Jagiellońską 24
Organizator: Rzeszowski Inkubator Kultury (ul. Jagiellońska 24)
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa