Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2019-02-14

FILMOWE WALENTYNKI W KINIE ZORZA - 14 lutego

Film w kinie to jeden z lepszych pomysłów na to, jak spędzić Walentynki z ukochaną osobą. W tym dniu zapraszamy na specjalne projekcje filmu "Planeta Singli 3" do kina Zorza o godz. 18:30 i 20:30. Podczas tych seansów będzie można wygrać zaproszenia do Restauracji Radość (ul. Rynek 24), Hola Lola (ul. Mickiewicza 3) i Powoli Cafe (ul. Mickiewicza 4) oraz zestawy kosmetyków. Bilety na to wydarzenie kosztują 30 zł - para, singiel - 17 zł.

 

O filmie: Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0350200°N, 22.0008200°E

 

Do pobrania: plakat wydarzenia.

Grafika nadesłana przez Organizatora.

Miejsce: Kino Zorza, ul. 3 Maja 28, 35-030 Rzeszów
Organizator: Kino Zorza
Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa