Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2019-01-26

Styczeń z Kolędą – RDK dla Michałka

Styczeń z Kolędą – RDK dla Michałka

 

Data: 26.01.2019 r.
Godzina: 17:00
Miejsce: Rzeszowski Dom Kultury filia Przybyszówka (ul. Dębicka 170)
Wstęp: wolny

 

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców Rzeszowa na kolejną edycję cyklu charytatywnych koncertów pod nazwą „Styczeń z Kolędą”. Tegoroczna seria dziewięciu noworocznych imprez jest realizowana w ramach akcji pomocy „Rzeszowski Dom Kultury dla Michałka” i potrwa od 6 stycznia do 27 stycznia 2019 roku. Podczas każdego z koncertów kolęd odbędzie się zbiórka dobrowolnych datków pieniężnych, które przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu i kosztowną rehabilitację chorego Michałka z Rzeszowa.

Michałek jest niepełnosprawnym dzieckiem, u którego zdiagnozowano zespół Patau. Wśród wad wrodzonych wynikających z tej choroby najpoważniejsze stanowią: wada centralnego układu nerwowego, padaczka, spastyczność czterokończynowa, wada nerek oraz niedosłuch obustronny.

Dziś Michałek ma prawie 6 lat i jest wesołym, roześmianym dzieckiem, ciekawym świata. Dzięki intensywnej rehabilitacji porusza się w sposób niepoprawnego raczkowania i komunikuje się ze światem na swój sposób.

Miejsce: Rzeszowski Dom Kultury filia Słocina, filia Przybyszówka ul. Dębicka 170
Organizator: Rzeszowski Dom Kultury
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa