Kalendarz
Kino Zorza – repertuar 18.01 - 24.01.2019
Kino Zorza – repertuar 18.01 - 24.01.2019
18/01/PIĄTEK:
DUŻA SALA: RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 10:00 2D, 13:00 2D UNDERDOG – 15:00, 21:15 CHŁOPIEC Z BURZY – 17:00 PRZEDPREMIERA: GREEN BOOK – 19:00
|
MAŁA SALA: UNDERDOG – 10:00 POWRÓT BENA – 12:10 DIABLO. WYŚCIG Z CZASEM – 14:00 RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 16:10 2D PREMIERA: DOM, KTÓRY ZBUDOWAŁ JACK – 18:20 MARATON ERASMUS – 21:00 |
19/01/SOBOTA:
DUŻA SALA: CHŁOPIEC Z BURZY – 11:00 UNDERDOG – 12:50, 20:50 RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 15:00 2D, 17:00 2D POWRÓT BENA – 19:00
|
MAŁA SALA: RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 10:30 2D CHŁOPIEC Z BURZY – 12:30, 18:30 DIABLO. WYŚCIG Z CZASEM – 14:30 UNDERDOG – 16:30 DOM, KTÓRY ZBUDOWAŁ JACK – 20:30 |
20/01/NIEDZIELA:
DUŻA SALA: CHŁOPIEC Z BURZY – 10:15 UNDERDOG – 12:00, 20:40 POWRÓT BENA – 18:50
|
MAŁA SALA: RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 10:00 2D, 16:00 2D DIABLO. WYŚCIG Z CZASEM – 12:00 UNDERDOG – 14:00 CHŁOPIEC Z BURZY – 18:00 DOM, KTÓRY ZBUDOWAŁ JACK – 20:00
|
21/01/PONIEDZIAŁEK:
DUŻA SALA: CHŁOPIEC Z BURZY – 11:00 UNDERDOG – 12:50, 20:50 RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 15:00 2D, 17:00 2D POWRÓT BENA – 19:00
|
MAŁA SALA: RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 10:30 2D CHŁOPIEC Z BURZY – 12:30, 18:30 DIABLO. WYŚCIG Z CZASEM – 14:30 UNDERDOG – 16:30 DOM, KTÓRY ZBUDOWAŁ JACK – 20:20 |
22/01/WTOREK:
DUŻA SALA: RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 10:30 2D, 14:30 2D DIABLO. WYŚCIG Z CZASEM – 12:30 UNDERDOG – 16:40, 21:15 DKF ZORZA - PRZEDPREMIERA: WSZYSCY WIEDZĄ – 19:00 |
MAŁA SALA: CHŁOPIEC Z BURZY – 10:00, 18:20 UNDERDOG – 12:00 POWRÓT BENA – 14:00 RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 16:15 2D DOM, KTÓRY ZBUDOWAŁ JACK – 20:10
|
23/01/ŚRODA:
DUŻA SALA: MARY POPPINS POWRACA – 9:00 [Dub] CHŁOPIEC Z BURZY – 11:20 UNDERDOG – 13:00, 17:00, 20:50 RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 15:00 2D POWRÓT BENA – 19:00
|
MAŁA SALA: RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 10:30 2D, 16:30 2D DIABLO. WYŚCIG Z CZASEM – 12:30 CHŁOPIEC Z BURZY – 14:30, 18:30 DOM, KTÓRY ZBUDOWAŁ JACK – 20:20
|
24/01/CZWARTEK:
DUŻA SALA: CHŁOPIEC Z BURZY – 10:00 UNDERDOG – 11:40, 20:30 POWRÓT BENA – 13:40 RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 15:30 2D PREMIERA: WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO – 18:00
|
MAŁA SALA: DIABLO. WYŚCIG Z CZASEM – 11:00 CHŁOPIEC Z BURZY – 13:00, 19:00 UNDERDOG – 15:00 RALPH DEMOLKA W INTERNECIE 2D – 17:00 2D DOM, KTÓRY ZBUDOWAŁ JACK – 20:40
|