Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2018-11-14 - 2018-11-30

Koncert Agnieszki Chylińskiej w ramach trasy „Pink Punk Tour”

Koncert Agnieszki Chylińskiej w ramach trasy „Pink Punk Tour” na koncertowej scenie klubu LUKR w Rzeszowie - 30 listopada w Andrzejki!

Agnieszka Chylińska, którą znamy od lat, której towarzyszymy, patrząc jak się zmienia, jak migocze, poszukuje i tworzy.

Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.
Sama artystka opisuje swoją nową płytę: „Na poprzedniej płycie FOREVER CHILD umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta PINK PUNK to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie…

Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można”
PINK PUNK to bezpardonowa wypowiedź dojrzałej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski.
Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od lat na polskiej scenie.

 

Bilety cena: Regular 77 zł; Early Entrance 99 zł
Dostępne poprzez stronę: www.lukr.club lub w restauracji Sport's Bar-B-Q (Millenium Hall poziom 1).
Koncert godzina 21:00, otwarcie drzwi dla osób z biletami Early Entrance 19:30; Regular od 20:00.

Miejsce: Klub LUKR
Organizator: Klub LUKR
Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa