Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2018-11-08 - 2018-11-10

Jesienne warsztaty kreatywne dla małych i dużych w Rzeszowie

Feeria barw listopadowych liści pobudza kreatywność i zachęca do dzielenia się radością tworzenia z bliskimi.

W tym pełnym kolorów czasie w salonach Empik w całej Polsce, odbywają się zajęcia plastyczne oraz spotkania, podczas których można własnoręcznie wykonać przedmioty codziennego użytku.

To idealne okoliczności do pielęgnowania pasji i rozwijania zainteresowań. 

Już 8 i 10 listopada w salonie Empik w Galerii Rzeszów odbędą się bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy wykonają wspólnie dekoracyjne lampiony ze słoików i malownicze jesienne pejzaże.

 

Światełko ze słoika

8 listopada, godz. 17:30-19:30

 

Kilka wskazówek, parę niezbędnych elementów dekoracyjnych, garść pomysłów i gotowe! Dzięki tym składnikom powstaną piękne lampiony, które swoim światłem rozjaśnią listopadowe wieczory i uczynią wnętrze bardziej przytulnym.

Podczas warsztatów, posługując się prostymi technikami, uczestnicy stworzą efektowne ozdoby – zarówno do ogrodu, jak i wnętrza domu.

Warsztaty to również zaproszenie do własnoręcznego wykonywania przedmiotów codziennego użytku oraz dzielenia się z najbliższymi zainteresowaniami i pasją.

 

Malownicza jesień z Creadu

10 listopada, godz. 11:00-15:00

 

Jak stworzyć niebanalny pejzaż jesienny? Pod okiem prowadzących uczestnicy dowiedzą się, jak wyczarować nastrój zadumy albo miejski ruch na obrazach. Artystyczne dusze nauczą się kilku trików pozwalających w prosty sposób uzyskać spektakularne efekty wizualne.

Przy okazji będzie możliwość przetestowania najnowszych zestawów do tworzenia barwnych ilustracji – kredek, mazaków i farb Creadu. Podczas tych warsztatów każdy może zostać artystą!

 

Empik Galeria Rzeszów

Rzeszów, ul. Piłsudskiego 44

Miejsce: Empik CH Millenium Hall, Rzeszów, al. Kopisto 1, Empik CH Galeria Rzeszów, Rzeszów, al. Piłsudskiego 44
Organizator: Empik Galeria
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa