Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2018-09-01 20:00

Koncert Tides From Nebula na otwarcie salonu Yamaha Rzeszów

W sobotę pierwszego września na rzeszowskim rynku odbędzie się wyjątkowy koncert. Na dostępnym dla publiczności za darmo występie zaprezentuje się zespół Tides From Nebula.

 

TFN to warszawski kwartet powstały w 2008 roku. W swojej karierze zagrali ponad 800 koncertów, dzięki czemu są uważani za jeden z czołowych zespołów z gatunku instrumentalnego rocka w Europie. Sa pierwszą formacją tego typu, która zagrała  trasę koncertową w Indiach odnosząc tam frekwencyjny sukces i grając jako główna gwiazda na festiwalu zorganizowanym na sławnym torze F1 w Greater Noida. Współpracowali ze Zbigniewem Preisnerem - słynnym kompozytorem muzyki filmowej, z którym w 2011 roku wspólnie nagrali album "Earthshine".

 

Zespół jest znany z bardzo żywiołowych występów okraszonych spektakularną oprawą świetlną. 

Rzeszowski koncert będzie wyjątkowy dlatego że Tides From Nebula w tym roku obchodzą 10lecie dzialanosci, skupiają sie na pisaniu piątej płyty zespołu i z tego względu nie grają w tym roku regularnych tras. Formacja jednak przyjęła zaproszenie organizatorów i wystąpi na rzeszowskim rynku na jedynym w tym roku koncercie na Podkarpaciu. Koncert będzie bezpłatny i zorganizowany jako część odbywającego się tego samego dnia oficjalnego otwarcia salonu marki Yamaha w Rzeszowie - jedynego na Podkarpaciu autoryzowanego punktu sprzedaży słynnej japońskiej marki.

 

Do pobrania: plakat wydarzenia.

Grafika nadesłana przez Organizatora.

Miejsce: Rynek
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa