Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2018-08-19 14:00

Popołudnie z Brygadą Podhalańską

Popołudnie z Brygadą Podhalańską

W niedzielę (19 sierpnia) zapraszamy na ostatni wakacyjny piknik w ramach Muzealnego Wehikułu Czasu, na którym gościć będziemy żołnierzy z 21. Brygady Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa.

Najbliższe niedzielne popołudnie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Przygotowaliśmy dla Was specjalnie zaaranżowany wojskowy tor przeszkód, a także pokaz sprzętu, wyposażenia wojskowego oraz umundurowania. Poznacie tajniki łączności radiotelegraficznej, a sprzęt saperski umożliwi Wam samodzielne odnalezienie ukrytego „skarbu”. Dodatkową atrakcją będzie quiz wiedzy o tradycji i współczesności Brygady Podhalańskiej, który odbędzie się w czterech turach (o godz. 14:15, 15:15, 16:15 i 17:15) zaś ok. godz. 17:30 zaprosimy Was na koncert piosenki patriotycznej i wojskowej w wykonaniu Sekcji Wokalnej Klubu 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.
 
19 sierpnia (niedziela)
godz. 14:00 – 19:00
 
Budynek Główny Muzeum
ul. 3 Maja 19
 
Bilet wstępu 8,00 zł uprawnia do wzięcia udziału w quizie wiedzy o 21 BSP, konkurencjach sprawnościowych i losowaniu nagród.

Miejsce: Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, ul. 3 Maja 19
Organizator: Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, ul. 3 Maja 19
Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa