Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2018-01-19

„Atak paniki” – najnowszy film w kinach Helios!

Najnowszy film w reżyserii Pawła Maślony to wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie... Kina sieci Helios zapraszają swoich Widzów na premierowe seanse filmu „Atak paniki” już od najbliższego piątku, 19 stycznia!  

 

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

 

Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo to także znakomite kreacje aktorskie. W obsadzie znaleźli się między innymi: Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska, Julia Wyszyńska oraz Grzegorz Damięcki.

 

„Atak paniki” trafi do kin Helios w piątek, 19 stycznia. Bilety są już dostępne w sprzedaży, szczegółowe informacje dotyczące premierowych seansów znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/atakpaniki. Nie zapomnisz tego, nie ma szans!

 

Zwiastun filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=gLk32-LFpn4

 

Do pobrania: plakat wydarzenia.

Grafika nadesłana przez Organizatora.

Miejsce: Kino Helios, al. Powstańców Warszawy 14, Kino Helios, al. Piłsudskiego 44
Organizator: Kino Helios
Udział: Płatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa