Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2017-11-23 - 2017-11-28

Świąteczne warsztaty plastyczne dla najmłodszych w Rzeszowie

Świąteczne warsztaty plastyczne dla najmłodszych w Rzeszowie

 

Wielkimi krokami zbliżają się Święta! Z tej okazji dzieci oraz ich rodzice będą mieli okazję poznać tajniki sztuki decoupage i dowiedzą się jak stworzyć wyjątkowe upominki, które zachwycą samego Świętego Mikołaja.

Rodzinne warsztaty plastyczne związane z tematyką mikołajkowo-bożonarodzeniową odbędą się w salonie Empik Galeria Rzeszów już 23 i 28 listopada.

 

23 listopada odbędzie się warsztatowe spotkanie o sztuce decoupage. Zajęcia zaznajomią uczestników z sekretnymi określeniami, takimi jak decoupage serwetkowy, transfer-foto czy jednoskładnikowe spękanie.

Natomiast 28 listopada odbędą się warsztaty pt. „Mikołajkowe przyjemności”. Uczestnicy nauczą się wykonywać wyjątkowe prezenty dla najbliższych z filcu, guzików czy spinaczy.

Nie jest to trudne i będzie można się o tym przekonać podczas wydarzenia. Warsztaty są idealną okazją do stworzenia niepowtarzalnych podarków, a także do spędzenia przedświątecznego czasu z najbliższymi.

 

23.11, godzin 17:00, Świąteczne inspiracje decoupage

Empik Galeria Rzeszów, Rzeszów, al. Piłsudskiego 44

 

28.11, godzina 17:00, Mikołajkowe przyjemności

Empik Galeria Rzeszów, Rzeszów, al. Piłsudskiego 44

 

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć bezpłatnie w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć.

Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 zł). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 603 118 638

Miejsce: Empik Galeria Rzeszów, Rzeszów, al. Piłsudskiego 44,
Organizator: Empik Galeria Rzeszów, Rzeszów, al. Piłsudskiego 44
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa