Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2017-11-17

Finał czternastej edycji Festiwalu „Na Skrzydłach Muzyki”

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na Finał XIV Podkarpackiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Skrzydłach Muzyki”. Wokalny konkurs odbędzie się 17 listopada 2017 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Pobitno. Uczestników oceni trzyosobowe Jury w składzie: Kasia Popowska, Patrycja Zarychta oraz Arek Kłusowski. Festiwal jest realizowany pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Wojewody Podkarpackiego.

 

Festiwal „Na Skrzydłach Muzyki” skierowany jest do uzdolnionych młodych wokalistów w wieku 7 – 18 lat. Głównym celem imprezy jest popularyzacja polskiej muzyki rozrywkowej i jej twórców wśród dzieci i młodzieży, jak również pomoc młodym wokalistom w rozwijaniu zainteresowań i osiągnięć artystycznych.

 

Tegorocznych uczestników Festiwalu oceni i nagrodzi trzyosobowe Jury, w którego składzie znajdą się znani artyści: Kasia Popowska (piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, laureatka licznych nagród muzycznych), Patrycja Zarychta (wokalistka, absolwentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach) oraz Arek Kłusowski (wokalista, kompozytor, autor tekstów, laureat programu „The Voice of Poland).

 

           

 

Zakwalifikowani do Finału wokaliści zawalczą o Nagrodę Grand Prix w wysokości 1000 zł ufundowaną przez Ambasadora Festiwalu – Arka Kłusowskiego oraz statuetki przyznawane w czterech kategoriach wiekowych: 7 – 9 lat, 10 – 12 lat, 13 – 15 lat oraz 16 – 18 lat.

 

Finał XIV Podkarpackiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na Skrzydłach Muzyki” odbędzie się w piątek 17 listopada 2017 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Pobitno, zlokalizowanym przy ul. Konfederatów Barskich 43a. Przesłuchania konkursowe w formie otwartego dla publiczności koncertu z bezpłatnym wstępem rozpoczną się o godzinie 10:00. Szczegółowa lista finalistów jest dostępna na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

 

Koordynat GPS miejsca: 50.0460600°N, 22.0270192°E

Koordynat GPS siedziby Organizatora: 50.0591600°N, 21.9996541°E

 

Do pobrania:

plakat wydarzenia

program

 

Grafika nadesłana przez Organizatora.

Miejsce: Rzeszowski Dom Kultury filia Pobitno (ul. Konfederatów Barskich 43a)
Organizator: Rzeszowski Dom Kultury
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa