Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2017-11-17 18:00

Galeria Nierzeczywista - wystawa "Odbicia i ciebie".

Zapraszamy serdecznie w piątek 17 listopada 2017 roku do Galerii Nierzeczywistej RSF przy ul. J. Matejki 10 w Rzeszowie na wernisaż międzynarodowej wystawy fotografii ulicznej pod wspólnym tytułem "Odbicia i ciebie".

 

Wystawa jest podsumowaniem wspólnego projektu fotograficznego Klubu Fotograficznego Kolumb z Tysmienicy na Ukrainie, Iwano-Frankiwskiego Obwodowego Związku Artystów Fotografików Ukrainy oraz Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. „Odbicia i cienie” to wspólny temat wystawy fotografii ulicznej (street) wykonanej głównie w miastach rodzinnych autorów (Rzeszów, Iwano-Frankiwsk). Na wystawie przedstawiono w większości czarno-białe zdjęcia. Zdjęcia nie mają wyraźnej orientacji społecznej, która uchwytuje zdarzenia i ludzkie emocje w doniosłej chwili - wszystkie pracę to tak zwany street-art fotografia. Jest to rzeszowska osłona wystawy, która była prezentowana w Muzeum Krajoznawczym w Ratuszu w Iwano-Frankiwsku na Ukrainie w październiku 2017 roku.

 

miejsce wystawy - Galeria Nierzeczywista RSF, Rzeszów ul. J. Matejki 10

czas trwania 17.11.2017 – 06.12.2017

wernisaż z udziałem autorów - 17.11 o godz. 18:00

 

Wystawa została objęta honorowym patronatem Konsulatu Generalnego Rzeczpospolitej Polskiej we Lwowie, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa. 

 

Partnerzy wystawy:
Wydział Kultury Tysmienickiej Administracji Regionalnej / ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТИСМЕНИЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ,
Restauracja Per Tutti w Rzeszowie

Miejsce: Galeria Nierzeczywista RSF, ul. Matejki 10
Organizator: Galeria Nierzeczywista RSF
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa