Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2017-10-23 - 2017-10-24

XV Międzynarodowy Festiwal Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej „Promotor” we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Rzeszowie zaprasza na koncerty festiwalowe w ramach XV Międzynarodowego Festiwalu  Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”.

W Festiwalu weźmie udział ok. 400 tancerzy z Polski (Bydgoszcz, Lublin, Biłgoraj, Częstochowa, Lesko, Krosno), Litwy i Ukrainy.

Koncerty:

23.10.2017r.- godz. 18.00 - prezentacja dorobku artystycznego zespołów zagranicznych oraz Zespołu “Uśmiech”, “Impet” i wokalistów MDK, o godz. 18.00, w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie.

24.10.2017r.- godz. 19.00- Koncert Galowy laureatów Festiwalu połączony z wręczeniem nagród i gościnnym występem Zespołu “T-8” i “Kornele”, Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego przy ul. Szopena 30 w Rzeszowie-

Wstęp wolny za okazaniem wejściówek, które są do odebrania w godz. 8.00-15.00 w MDK ul. Osmeckiego 51 lub po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej 17 748-38-91.


Impreza współfinansowana jest przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Prezydenta Miasta Rzeszowa

Miejsce: sala widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie, Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego przy ul. Szopena 30 w Rzesz
Organizator: Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej „Promotor”, MDK
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa