Portal informacyjny
o kulturze w Rzeszowie

Kalendarz

2017-09-23 16:00

Rockowa Noc 2017

Kto w tym roku zdobędzie statuetkę Nalepy?

 

Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych Rockowa Noc to konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a chciałyby zaprezentować się szerokiej publiczności. Finał już 23 września na rzeszowskich Bulwarach. W tym roku laureat Nagrody Publiczności zostanie wyłoniony w głosowaniu SMS-owym. Gwiazdą wieczoru będzie Grupa KSU!

 

Rywalizacja w konkursie toczy się przede wszystkim o statuetkę Nalepy, jednak nagrodą jest również możliwość występu podczas kolejnej edycji Rockowej Nocy oraz określona liczba godzin w profesjonalnym studiu nagraniowym. Nieodłącznym elementem festiwalu Rockowa Noc jest koncert gwiazdy. Dla rzeszowskiej publiczności zagrały już między innymi zespoły: Oddział Zamknięty, IRA, COMA, TSA, Acid Drinkers czy Proletaryat.

 

Podczas Koncertu Finałowego na rzeszowskich Bulwarach wystąpią laureaci tegorocznej oraz poprzedniej edycji oraz gwiazda wieczoru – grupa KSU. Początek o godz. 16. Na scenie zaprezentuje się sześciu finalistów, którzy powalczą o statuetkę Nalepy, przyznaną przez jurorów. Swoją nagrodę - Nalepę Publiczności  - będą mogli przyznać także słuchacze Polskiego Radia Rzeszów w głosowaniu SMS-owym.

 

Jak zagłosować na swój ulubiony zespół?

 

Zespoły będzie można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Rzeszów. Głosowanie SMS-owe rozpocznie się 14.09.2017 r. o godz. 20:00 i potrwa do 23.09.2017 r. do godz. 18:15.

Należy wysłać SMS na numer 71601 (koszt 1,23 zł brutto). Treść wiadomości powinna zawierać nazwę festiwalu, czyli rockowanoc oraz nazwę zespołu, na który oddajemy głos: rockowanoc.nazwazespołu

Głosujący mogą wysłać nieograniczoną liczbę wiadomości. Wyniki głosowania publikowane będą na bieżąco na stronie www.radio.rzeszow.pl.

Ogłoszenie wyników Festiwalu i wręczenie nagród nastąpi 23 września o godz. 20.00 podczas koncertu finałowego, na scenie na rzeszowskich Bulwarach.

 

Regulamin głosowania SMS-owego jest dostępny na stronach:

radio.rzeszow.pl; estrada.rzeszow.pl; rockowanoc.pl

Miejsce: Bulwary nad Wisłokiem
Organizator: Urząd Miasta Rzeszowa, Estrada Rzeszowska
Udział: Bezpłatny

Poinformuj nas

Wiesz o ciekawym wydarzeniu odbywającym się w naszym mieście? Chciałbyś poinformować innych o interesującej inicjatywie kulturalnej?
Napisz do nas, a zamieścimy Twoją propozycję w Kalendarzu wydarzeń - skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakladki

Dla mediów

Newsletter

Szybki kontakt

Wydział Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Rzeszowa